Życzenia

KARTKA3

Z okazji zbliżających się Świąt składamy Państwu serdeczne życzenia – wiele radości, pięknej aury, spędzenia wolnego czasu w miłym gronie oraz wykwintnych potraw, przygotowanych z produktów Lilly Planet.

Nowe opakowania produktów Lilly Planet

nowa linia opakowań

Prezentujemy nową linię opakowań krewetek Lilly Planet. Zastosowana pastelowa  kolorystyka w połączeniu z  grafiką, przygotowaną przez Agencję Rio Creativo oraz rysunkami  autorstwa Magdaleny Danaj tworzą projekty nowoczesne, lifestylowe, ze szczyptą humoru. Krewetki Lilly Planet dedykowane są osobom poszukującym ciekawych inspiracji kulinarnych, lubiącym eksperymentować w kuchni i znajdującym przyjemność w gotowaniu i spędzaniu wolnego czasu w gronie przyjaciół.

nowa linia opakowań

 

Magdalena Danaj rysuje dla Lilly Planet

5

W maju br. spółka Asunto Group rozpoczęła współpracę ze znaną rysowniczką, Magdaleną Danaj, autorką porysunków, czyli, jak sama określa, „krótkich form o trudnym życiu i niełatwych miłościach”, komiksów, humorystycznych ilustracji prasowych oraz do książek, rysunku reklamowego i wielu innych. Prace pani Magdaleny w pierwszej kolejności ozdobiły opakowania produktów Lilly Planet (linia krewetek), natomiast kolejne rysunki dodały charakteru stronie internetowej marki.

Tematyka rysunków nawiązuje do stylu życia współczesnych kobiet i w zabawny sposób opisuje interakcje między światem męskim i żeńskim. W scenkach obrazujących chwile podniosłe i codzienne w kuchni czy wykwintnej restauracji nie braknie komizmu sytuacyjnego i słownego. Charakterystyczne elementy stylu Magdy Danaj to świeżość, dowcip, celne spostrzeżenia dotyczące rzeczywistości oraz zaskakujące komentarze ujęte w ramy nowoczesnej konwencji. Te cechy charakterystyczne twórczości rysowniczki współgrają z estetyką opakowań oraz filozofią marki, adresowanej do ludzi ciekawych świata, otwartych na wyzwania kulinarne, kreatywnych, poszukujących nowych rozwiązań, nie zadowalających się przeciętnymi rozwiązaniami.

Produkty marki Lilly Planet w nowych, charakterystycznych opakowaniach dostępne będą w sieciach detalicznych z początkiem czerwca br. Magdalena Danaj rysowała między innymi dla Przekroju, Dwutygodnika Gala, Magazynu Glamour, Literackiego Miesięcznika Ilustrowanego Bluszcz, Gazety Wyborczej, Miesięcznika Claudia. Wzrastająca popularność jej prac ma odzwierciedlenie w aktywności licznych fanów jej bloga porysunki. Wysoko ceniona w świecie polskiej sztuki współczesnej za bezpretensjonalność i reporterski zmysł obserwacji.

5

Nowe logo Lilly Planet

lillyplanet

Począwszy od dnia 1 grudnia 2013 r. obowiązuje nowy logotyp marki Lilly Planet, znajdującej się w portfolio firmy Asunto Group. Decyzja o rebrandingu wynika ze strategii marketingowej spółki, zakładającej otwarcie na nowe trendy komunikacji z rynkiem.

Prezentowane nowe logo Lilly Planet charakteryzuje się nowoczesną typografią i formą. Podstawowym modułem organizującym konstrukcję, przestrzeń i proporcje logotypu jest owal. W moduł wpisano nazwę oraz graficzne przedstawienie krewetki, stanowiące nawiązanie tematyczne do portfolio marki.

Nowe logo Lilly Planet pozwoli jeszcze mocniej zaakcentować obecność oraz wzmocnić świadomość rynkową produktów firmy.

Projekt logotypu marki Lilly Planet został opracowany przy udziale Agencji Reklamowej Sail, która współpracuje z klientami w kreowaniu identyfikacji wizualnej firm.