Produkty

W ofercie Lilly Planet znajduje się asortyment wielu gatunków krewetek surowych i gotowanych.

Krewetki Black Tiger. Krewetki tygrysie poławia się w czystych akwenach i zamraża na kutrach, dzięki czemu zachowują jędrność i soczystość. Prezentują się doskonale i wybornie smakują, zarówno przygotowane na grillu, jak w postaci smażonej. Te duże krewetki są poszukiwane przez restauratorów, ponieważ goszczą w menu najlepszych restauracji. Krewetka Black Tiger jest pełna smaku, bardzo szybko się ją przyrządza. Po ugotowaniu jej mięso zachowuje charakterystyczne lekko czerwone prążki.


Krewetki królewskie (Penaeus vannamei). Najwyższej jakości krewetki, znane na całym świecie i poszukiwane ze względu na ich doskonałą jakość i wspaniały słodki smak. Atrakcyjne wizualnie po przygotowaniu, z pewnością zachwycą smakoszy krewetek. Wymagają minimalnego czasu obróbki termicznej. Sprzedawane w formie surowej bądź gotowanej, w pancerzu lub obrane.


Krewetki koktajlowe. Poławiane w dużych ilościach krewetki mają delikatny słodki smak, zwartą konsystencję i należą do najbardziej popularnych gatunków. Najświeższe i najsmaczniejsze krewetki koktajlowe Lilly Planet doskonale komponują się w daniach z dodatkiem ryżu, makaronu, sałat. 

 

Żabie udka. W ofercie Lilly Planet znajduje się produkt, który zaspokoi wyrafinowane gusta smakoszy. Żabie udka to wykwintna francuska potrawa. Mięso jest delikatne, przypomina w smaku drobiowe. Do jedzenia żabich udek nie używa się sztućców, chyba że danie polane jest sosem.

Łosoś atlantycki Lilly Planet. Asortyment marki  poszerzany jest o ryby morskie. Łososia atlantyckiego sprzedajemy w dwóch  popularnych formach: porcji i steków ze skórą. Doskonały do pieczenia, smażenia, grillowania oraz gotowania na parze. Zawiera bogactwo wielonienasyconych kwasów Omega-3, których prozdrowotne działanie na organizm człowieka znajduje potwierdzenie w literaturze naukowej.